
Október 13-án tartotta ökumenikus missziói napját a dél-balatoni régióban a Magyarországi Egyházak Ökumenikus Tanácsa (MEÖT). Külön örömünkre szolgált, hogy református gyülekezetünk is helyet kapott a missziói nap programjában. A vasárnap 10 órakor kezdődő istentiszteleten a MEÖT egyik bizottsági tagja: Nemeshegyi Zoltán, baptista lelkipásztor hirdette az igét.

2013. szeptember 29-én gyülekezeti nap keretében, elfogadva az SDG Központ meghívását, az istentisztelet után ott folytattuk az együttlétet. (folytatás és képek alul a "tovább" gombra kattintva)

2013 nyarán több orgonakoncert helyszíne volt a balatonszárszói református templom. Július 27-én nagy örömünkre Simon Dorottya (orgona) és Fejérvári János (cselló) lépett fel, augusztus 14-én az Önkormányzat meghívására Teleki Miklós (orgona) és Mészáros János Elek (ének) látogatott el hozzánk, augusztus 17-én pedig a Tóth-Vajna fivérek orgonajátékát hallgathattuk.
