
Advent első vasárnapján a korábbi évek hagyományát követve együtt köszöntöttük advent ünnepét a református templomban. Szabó Zoltánné Gelencsér Ilona igazgató nő szólt az advent hagyományáról majd következett a katolikus és református hittanosok műsora kiegészülve az énekkar ünnepi műsorával. Ezt követően meggyújtottuk az első adventi gyertyát.

https://www.youtube.com/watch?v=vDMQXoOLwww
tovább
2017. október 13-án gyülekezetünk kis csoportja megtekintette a Magyar Nemzeti Múzeumban az IGE-IDŐK című kiállítást, majd a Ráday Kollégimban található Bibliamúzeumot.

tovább
Közös gondolkodásra invitál a Reformátusok Szárszói Konferenciája: a jelentős hagyományokkal bíró találkozó 2017. augusztus 24-től 27-ig várja szeretettel a keresztyén szellemiségű érdeklődőket. Az alkalom vasárnap istentisztelettel fejeződik be a református templomban.

tovább